ההבדל שעשינו בחייהם של אחרים הוא שיקבע את המשמעות של החיים שאנו מנהלים

“חגגתי בת מצווה בפלורה והיה פשוט מדהים! הבת מצווה היית כל כך מושקעת ויפה. נהנתי כל כך :)! תודה לכם על הכל”

עילי הורוביץ ----

29.4.18

"חגגנו בת מצווה בפלורה, והחגיגה היית מושלמת!!! ערב קסום המנוהל בקפדנות, עם אוכל מדהים בכמיות אדירות הן לילדים והן למשפחה... המוזיקה בניצוחו של אסף הדי גיי הייתה נפלאה. תודה רבה לכל הצוות על ערב מרגש ובלתי נשכח"

מירי כהן ----

22.3.18

“תודה לצוות המקסים שהפיק לנו ערב חברה מדהים. כל עובדי כולמובייל לא ישכחו את הערב הזה. תודה על היחס, הקפדנות והמקצועיות”

כולמובייל ----

3.2.18

"אסף ודורון היה אירוע מדהים. הילדים ברכו אתכם במהלך האירוע. השירות, האוכל והעיצוב, הכל היה מושלם. נהנו מכל רגע, תודה, משפחת גל"

תמי גל ----

29.1.18

“בדיוק מתאוששים מבת מצווה מושקעת במיוחד. תודות לצוות מסור ומאורגן ביותר עד הפרטים הקטנים מאוד, הצלחנו להנות מהאירוע ולא להיות עסוקים בלהפעיל אותו. כולם ידעו את מקומם ותפקידם, דאגו ושאלו כל הזמן אם הכול בסדר, אותנו ואת החוגגים. אירוע שלם שעובר ללא שום תקלה בהחלט ראוי לשבח. תודה רבה לכולם”

איריס בארי ----

29.4.18

"איזה כיף היה בבר מצווה של שרון! אני רוצה להודות לאסף ולדורון על אירגון בת מצווה למופת, היה פשוט מושלם. תודה לכם על הכל. משפחת רותם"

ניר רותם ----

22.3.18

“לא להאמין אבל האירוע האחרון שלי לפני כחודשיים עדיין מדובר עד היום. אנשים מתקשרים אליי ואומרים שזה היה אירוע בלתי נשכח. האוכל המעולה, השפע, הדיוק, הרמה הגבוהה, השירות החל מאנשי התחזוקה, למלצרים, לאנשי המטבח, ולמנהל האירוע שדאג שהכל יהיה כמו שצריך. 
תודה רבה אין עליכם!!!!.”

אבי ישעיהו ----

12.5.17

"לאחר התוששות מאירוע בר המצווה . נשאר רק להודות לצוות של 'פלורה אירועים' על אירוע מהמם, שרות מעולה, אוכל טעים, ויחס אדיב. בחירה מעולה. נפגש בשמחות :)"

ימית לוגסי ----

28.4.17

"ערכנו ברית ב'פלורה אירועים' ואין מה להגיד, פשוט מדהים! אנחנו רוצים להודות לכל הצוות ובמיוחד למנהל האירוע שדאג שהכל יתקתקו. תודה מיוחדת למנהל הקייטרינג שדאג שהאוכל יהיה מצויין וכולם החמיאו על הרמה הגבוהה. תודה רבה לכל הצוות המדהים שהפיק לנו חתונה כזאת מעולה!!!!"

אבי ורחלי כהן ----

23.3.17

התחתנו ב 21.2.17 והכל היה מושלם! מהפגישה הראשונה  ועד שסגרנו את הכל. גם אחרי החתונה כולם היו מקסימים ועזרו בכל דבר שרק היינו צריכים וחשוב לציין שתמיד עם חיוך ורצון. היה לנו את הערב הכי מדהים שיכלנו לחלום עליו ואנחנו כל כך מאושרים שבחרנו בפלורה אירועם לחגוג את היום הגדול שלנו. תודה רבה לכל, היה פשוט מדהים!" 

ארז ויעל מרגלית ----

24.2.17

072-393-00-15

  floraoffice1@gmail.com 

פלורה - בית לאירועים

 המסגר 3 רמת השרון